5 turtingiausi žmonės pasaulyje

Šiomis dienomis turtingų žmonių yra žymiai daugiau nei anksčiau. Turtingiausių žmonių sąrašas niekada nebūna pastovus ir nuolat kinta, tačiau šiame pasaulyje juk nėra nieko pastovaus. Finansai yra itin nepastovus dalykas, kuris gali bet kurią sekundę pasikeisti, jei tik pelną nešęs verslas taps nebepaklausu, arba atsiras konkurentai, kurie klientams pasiūlys kažko daugiau. Taigi malonaus skaitymo ir tikimės, kad šis sąrašas jus paskatins siekti užsibrėžtų tikslų, juk gal būt ir jūs kada nors pateksite į šį sąrašą.

5. Larry Ellison
Grynoji vertė: 33 milijardai dolerių
Kaip „Oracle Corporation“ vadovas, vienos iš pirmaujančių pasaulyje programinės įrangos kompanijų, Larry savo sąraše turi daug žaisliukų, įskaitant keletą egzotiškų jachtų, laivų ir egzotinių automobilių.

 

4.Bernard Arnault
Grynoji vertė: 41 milijardas dolerių
Jis ne tik yra pats turtingiausias Europoje, Forbes jis buvo pavadintas „Metų madingiausiu žmogumi“ 2011 metais. Ir tai dar ne viskas – jis taip pat yra „Louis Vuitton“ vadovas.

3.Warren Buffett
Grynoji vertė: 41 milijardas dolerių.

„Berkshire Hathaway“ generalinis direktorius dažnai vadinamas „Oracle Omaha“, dėl savo legendinis investuotojo statuso. Nepaisant visų turtų, jis pasižadėjo atsisakyti 99 procentų visko, kas jam priklauso, dėl filantropinių priežasčių.


2. Bill Gates
Grynoji vertė: 59 milijardai dolerių.
Nors jis nebėra turtingiausias pasaulyje, vardas „Bill Gates“ tapo turtingumo simboliu. Ir nors didelę savo gyvenimo dalį jis skyrė programinės įrangos kūrimui, dabar jis skiria daug laiko visuomenės sveikatos gerinimui. Iš tikrųjų jis netgi pareiškė, kad jo tikslas yra pašalinti infekcines ligas kaip pagrindinę mirties priežastį.

1. Carlos Slim Helu
Grynoji vertė: 74 milijardai dolerių.
Pirmą kartą per 16 metų kažkas ne iš Jungtinių Amerikos Valstijų pateko į turtingiausių pasaulio žmonių sąrašą, o dar daugiau, niekada niekas nebuvo patekęs iš „besiformuojančios ekonomikos“ šalių ir niekada nebuvo užėmęs pirmos vietos. Tačiau, daugiausia savo gyvenimo praleidęs Meksikoje, Carlosas pralenkė Warren Buffet ir Bill Gates, itin greitai pasiekęs finansinę viršūnę